spend a summer getting really tan.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 RASIŲ APRAŠYMAI

Go down 
AutoriusPranešimas
NARA DE OWEN
don't care anymore
avatar

POSTS : 146
SIMPATUŠKĖS : 0
NUO KADA PRISIDĖJĘS : 2012-04-19
CITY : sunshine town.

RašytiTemos pavadinimas: RASIŲ APRAŠYMAI   Št. 04 21, 2012 6:58 pm

DIEVAI

Dievai yra vieni galingiausių rasių šioje žemėje. Jie gali padėti žmonėms, anegelams, bet ne piktųjų rasių atstovams. Kiekvienas Dievas turi turėti galią. Jie atsako už kiekvieną padarytą nuoskaudą žmonėms, kurie buvo patekę ar sužeisti nuo "piktosios rankos". Privalo gelbėti pasaulį nuo piktųjų dvasių: vampyrų, demonų ir jei reikia kelti karą.
Dievai ir Demonai prilygsta tam pačiame sluoksnyje ir jie kaunasi, pykstasi, kartais draugauja. Vadovaujasi šia taisykle "Be blogio nėra ir gėrio" , jie kaip dvi priešingos puselės, traukiančios vieną kitą.
Dievai gali trinti žmonėms atmintį, kad neprisimintu blogio ir taip pat išgydyti bet kokį lopinėlį tiek vidinį, tiek išorinį. Tik vienas Dievo rasių atstovas - vadas, gali atimti jausmus blogiui (blogais ketinimais) arba žmogui (gerais ketinimais).
Jei demonas ar vampyras įkando dievui, jam žaizda greitai sugyja ir jokių silpnumo nesijaučia.

ANGELAI


Angelai yra Dievų kariai, kurie privalo paklusti jų paliepimams ir gelbėti, kai to reikia arba kai niekas nereaguoja į pagalbos šauksmus. Šie sparnuotieji, gali naudotis Dievų duotais vaistais, kad išgyditu sužalojimus žmonėms ar šeimos nariams. Angelai turi mažiau privilegijų nei dievai, jei kas ir suteikia tas privilegijas, tai dieviškosios rasės vadas ar jo įsakymu einanti dešinioji ranka.
Jei blogis paragauja angelų kraujo, jiems svaigsta galva, po kiek valandų randasi haliucinacijos ir būtina išgerti vieną ar dvi piliules iš dievų duotų vaistų.


DEMONAIDemonai yra lygūs Dievui, bet jie visada gali kelti kartus ir jiems nepaklūsti. Turi teisę skriausti angelus, žmones ir silpnesnius už save, tik aišku, ne savo šeimos narius ar karius, bet turi teisę įkrėsti proto savo kariams, jei jie neatlieka tinkamai darbo.
Šie personažai geria kraują, kankiną ir tuo miegaujasi. Jaučia pasimėgavimą tuom, ką daro.
Tik negeria angelų bei dievų kraujo, nes jis jiems dvokiantis ir neskanus, o jei išgeria gali silpti jų galios bei kūnai, kad išgytu, jie turi išgerti gyvo žmogaus kraujo.

VAMPYRAI


Vampyrai yra lygūs Angelams kaip Dievai Demonams. Jie turi tokias pačias privelegijas bei teises, tik žinoma, kiekvienas suka skirtingais keliais. Vampyrai kankina žmones, atlieka duotus demonų pavedimus, geria kraują.
Jei vampyrai paragauja dievų ar angelų kraujo, jiem privaloma išgerti nemažai kraujo žmogaus, kad ir nusilpusio, kad atsistatytu sveikata. Jaučiasi, kiek nervingi ir mato sulėtintus vaizdus, kitaip tariant, suletėjusi reakcija į viską.

DVASIOS

Dvasios yra lygios visoms rasėsm ir jos gali daryti ką nori. Gali šnekėti su demonais, vampyrais, dievais ir angelais, bet ne su žmonėmis. Žmonėms jie gali tik pasirodyti ir pranykti, jokių veiksmų prieš juos negali imtis.
Dvasių veiksmai gali jaustis visiems išskyrus žmones, bet žmonės gali jausti, jog kažkas šalia yra, kažkas nepaiškinamo.
Jie taip pat turi jausmus, gali muštis, bet dažniausiai tai tiesiog prilygsta pūkelio paglostymui.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://pridefullyselction.forumlt.com
 
RASIŲ APRAŠYMAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SVEIKI! :: SVEIKI BORUŽĖLIAI! :: TAISYKLĖS!-
Pereiti į: